Čtvrtek 22. února 2024
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
Oblačno, déšť 9°C

Aktuální informace o tématu: na fialce

Přečtěte si o tématu "na fialce". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "na fialce", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "na fialce".

Kritický nedostatek míst ve školkách: Vyřešit ho chce nová neziskovka 100 dětských skupin

Ilustrační foto

... pozitivní diskriminace,“ vysvětluje Fialka. Organizace má přesto... zakladatel projektu Jindřich Fialka. Pokud by se... v Praze,“ vyjmenoval Fialka. Dotace Největším problémem... se bojí, že na jejich děti nezbude... zaměstnání, ale často na zkrácených úvazcích nevydělají.... „Kvůli invazi Ruska na Ukrajinu přišlo do... od dotací,“ uzavřel Fialka.

Otevření centra Na Fialce přilákalo davy lidí!

... pro volný čas Na Fialce slavnostně otevřelo.   „Čekali... dezerty a kávu na mnoho způsobů. Kulturní... tu představilo divadlo Na Jezerce a v... zaplněn a těm, na které se nedostalo... svažitého terénu až na výšku dvou podlaží... přirozené světlo a na terasách je plno..., tak ukazoval střelbu na terč. Zájem byl.... Program cílí hlavně na děti a mládež... – mohou sem zajít na cvičení i kurzy... nebo výživového poradce. Na programu je ale...

Užijte si sobotní den na otvíračce nového volnočasového centra Na Fialce!

Pokud nemáte ještě na tento víkend plány, určitě navštivte s rodinou otvíračku volnočasového centra Na Fialce v Říčanech u Prahy, kde je pro vás připraven bohatý kulturní program obohacený o návštěvu známých českých sportovců.

Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy