Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

Aktuální informace o tématu: Nakupne maniacky

Přečtěte si o tématu "Nakupne maniacky". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "Nakupne maniacky", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "Nakupne maniacky".

Nákupné maniačky exkluzivně: Éterická Romana vsadila na pánské tričko

Studentka Romana si za výběrem svého outfitu stojí!

Jako poslední v pořadí bude nakupovat studentka Romana, kterou soupeřky nazývají víla Amálka nebo éterická bytost. Ukáže dnes Romana svou křehkou tvář i během nákupů, nebo se "pochlapí" a překvapí své soupeřky nečekaným outfitem?

Nákupné maniačky exkluzivně: Studentka Ivana chce svým soupeřkám vyrazit dech

Studentka Ivana zvolí nevšední kombinaci.

Dnes nakupuje studentka Ivana, která splní téma týdne nákupem pánské džínové košile. Tento zdánlivě sportovní kousek zkombinuje s elegantní áčkovou sukní a červenými doplňky. Jak se nevšední kombinace zalíbí dalším soutěžícím?

Nákupné maniačky exkluzivně: Kosmetička Katka loví pánské oblečení

Kosmetička Katka dnes bude bojovat se svým outfitem o výhru.

Dnes vyrazí na nákupy kosmetička Katka, která jako pánský prvek svého outfitu zvolila pánskou brašnu. Jak se její jednoduchý outfit bude líbit soupeřkám a odborné stylistce Zuzaně Kanisové? Získá Katka více bodů než její včerejší soupeřka Lucia, kterou ovlivnil stres?

Nákupné maniačky exkluzivně: První soutěžící Lucia nezvládla stres!

Nákupná maniačka Lucia předvedla, jak nezvládá stres.

Tento týden má pod palcem odborná stylistka Zuzana Kanisová, která si pro soutěžící připravila nejednoduchý úkol. V outfitu se musí objevit alespoň jeden kousek z pánského oddělení, který musí soutěžící zakoupit jako první. Co na outfit, kde je základním stavebním kamenem pánská košile, řeknou soupeřky?

Nákupné maniačky: Jak se dívky popraly se sexy punčoškami?

Tanečnice Claudia se v módě vyzná, bude právě ona vítězkou?

Finální díl, ve kterém se můžete těšit na rekapitulaci a závěrečný úkol. Sexy punčošky byly základním prvkem finálového outfitu. Jak se to holkám povedlo, jakou roli hrál v jejich nákupu stres a která si na tomto modelu úplně vylámala zuby?  

Nákupné maniačky: Miroslava vsadila na červenou

nákupné maniačky

Zaboduje Miroslava u soupeřek kombinací černobílé s červenou? Jak hodnotí její šatník? Kabelky by podle nich potřebovaly obměnit.

Nákupné maniačky exkluzivně: Lucia dostane od svých soupeřek plný počet bodů!

Soutěžící Lucia vyrazila všem soupeřkám dech!

Třetí soutěžící v pořadí pracuje jako pokladní. Její módní styl zatím příliš nezaujal soupeřky ani odborného stylistu. Pokladní Lucia ale svým výsledným outfitem, ve kterém budou hrát hlavní roli vzorované punčochy, vyrazí všem dech. Jak se velká proměna líbí vám?

Nákupné maniačky exkluzivně: Tanečnice Claudia předvede vytříbený styl!

Tanečnice Claudia se v módě vyzná!

Jako druhá v pořadí vyrazí na nákupy tanečnice a vizážistka Claudia, která má k módě velice blízko, protože má vlastní módní značku. Jak se jí povede do outfitu zakomponovat krajkové punčochy? A nebude na své soupeřky příliš extravagantní? To se dozvíte v dnešním dílu!

Nákupné maniačky exkluzivně: Uspěje Veronika se středoškolským outfitem?

Jak zařadí první soutěžící do svého outfitu punčochy,

Premiérový týden Nákupných maniaček je opět tu! Jako první se vám představí Veronika, která by v budoucnu chtěla pracovat v oblasti módy třeba jako stylistka. Jak se "popere" s tématem, které pro tento týden vymyslel stylista Maroš Kočišík?

Nákupné maniačky exkluzivně: Jak s usedlým outfitem uspěje poslední soutěžící?

Studentka Alenka se promění v asistentku ředitelky televize.

Dnes se vám přestaví poslední soutěžící, studentka informatiky Alena. Jak si sympatická rusovláska poradí s tématem "asistentka ředitelky televize"? A jak její výsledný outfit ohodnotí soupeřky? Podívejte se na nový díl Nákupných maniaček.

Nákupné maniačky exkluzivně: Co si oblékne milovnice legín?

Učitelka Veronika dnes nakupovala jako asistentka ředitele reklamní agentury.

Jako třetí v pořadí se představí učitelka Veronika, která dává přednost sportovnímu stylu. Od ostatních soutěžících se velmi liší nejen svým exotickým vzhledem, ale i obsahem šatníku. Jak se na její módní vkus a výsledný outfit budou tvářit její soupeřky? A co řekne odborná stylistka Zuzana Kanisová?

Nákupné maniačky exkluzivně: Co si oblékne extravagantní vědkyně?

Jak se soupěřícím zalíbí proměna studentky Terezy?

Druhá soutěžící tohoto týdne je studentka molekulární genetiky Tereza. Vedle studia je jejím největším koníčkem móda. Sama přiznala, že má doma několik skříní přeplněných trendy oblečením. Jak se jí povede outfit na téma "asistentka italského podnikatele s kuchyňskými potřebami"?

Nákupné maniačky exkluzivně: První soutěžící se promění v "zelinářku"!

Soutěžící Adriana se musí proměnit na asistentku na asistentku šéfa skladu ovoce a zeleniny.

Po týdenní pauze jsou tu opět premiérové díly oblíbeného módního pořadu Nákupné maniačky. V prvním soutěžním dni se vám představí studentka Adriana, která se pokusí svým outfitem očarovat své soupeřky i odborného stylistu. A pozor, čeká vás změna! V tomto týdnu nebude modely hodnotit ani jeden ze stávajících stylistů, ale nová posila Zuzana Kanisová.

Nákupné maniačky exkluzivně: Jak dopadne souboj "šedivých myšek"?

...

Podaří se všem čtyřem soutěžícím splnit zadané téma týdne? To znělo "šedá barva". Všechny dívky jsou přesvědčené, že to zvládly na jedničku. Profesionální stylista je ale rychle vyvede z omylu. Podívejte se, jak jejich modely zhodnotí!

Nákupné maniačky exkluzivně: Poslední soutěžící oblékla jen podprsenku!

Emília zvolila velmi odvážný outfit. Co na něj řeknou její soupeřky?

Jako poslední se vám představí nákupná maniačka Emília, která miluje extravaganci. Kvůli splnění tématu si pořídila stříbrnou pouzdrovou sukni, ke které místo topu oblékne pouze podprsenku. Jak se budou na odvážný model tvářit její tři soupeřky?

Nákupné maniačky exkluzivně: Jak se šedý outfit povede třetí soutěžící?

Servírka Katarína se rozhodla zvýraznit šedou pomocí svítivě růžových šatů.

Jako třetí vyrazí do obchodů servírka Katarína, která se pokusí splnit téma a pořídit si šedý outfit, který něčím oživí. Jak se soupeřkám zalíbí dívčí šaty ve svítivě růžové barvě a co řeknou na její šatník? To se dozvíte v novém dílu!

Nákupné maniačky exkluzivně: Jak se outfit povede dvojnásobné matce?

Podaří se Dominice zaujmout své soupeřky?

Jako druhá v pořadí se představí mladá maminka Dominika, která zhubla 30 kilogramů a stala se novým člověkem. Podaří se jí sestavit outfit, který vyrazí dech soupeřkám i stylistovi Mariánovi?

Nákupné maniačky exkluzivně: Uspěje "šedá myš" s výběrem svého outfitu?

Uspěje soutěžící jako "šedá myška"?

Začíná nový týden a s ním i nové díly Nákupných maniaček. Pod taktovkou stylisty Mariána Hornyaka si musí soutěžící vybrat outfit, ve kterém bude hrát hlavní roli šedá barva. Jako první se představí studentka ekonomie Veronika. Jak se její model bude líbit odborníkovi a soupeřkám?

Nákupné maniačky exkluzivně: Jak si soutěžící poradily s náročným tématem?

Která z žen vyhraje tento týden soutěž Nákupné maniačky?

Soutěžící dostaly poslední den nelehký úkol. Měly nechat promluvit svůj outfit. Všechny dámy se s tím popraly po svém, avšak ne každé se to podařilo. Dokáže úkol posledního dne změnit dosavadní pořadí? 

Nákupné maniačky exkluzivně: Jak dámy ohodnotily sportovní outfit poslední soutěžící?

Katarína vsadila na tričko s kočkou a výraznou růžovou

Poslední soutěžící tohoto týdne, devětadvacetiletá rodačka z Bratislavy Katarína, se předvedla v outfitu, kterému nedominoval nápis, ale velký obrázek kočky. Dokáže se  díky kombinaci s růžovou sportovní vestou stát maniačkou tohoto týdne?

Nákupné maniačky exkluzivně: Uspěje soutěžící v oblečení s Mickey Mousem?

Uspěje Nikoleta s pohádkovým outfitem?

Jako třetí v pořadí se vám představí studentka Nikoleta, která se v módě teprve hledá. Povede se jí výběr outfitu natolik, že se stane nákupnou maniačkou tohoto týdne?

Nákupné maniačky exkluzivně: Zaujme soutěžící Zuzana asexuálním modelem?

Soutěžící Zuzana pojala dnešní nákupy velmi kreativně!

Dnešní soutěžící, sociální pracovnice Zuzana, svým šatníkem naprosto očarovala stylistu Mariana. Její nákup outfitu se však podle něj ubíral naprosto nepochopitelným směrem. Podaří se Zuzaně výběr antisexuálního modelu obhájit před soupeřkami?

Nákupné maniačky exkluzivně: Seznamte se s novými soutěžícími!

Jak se podaří soutěžící Lence vyjádřit outfitem své pocity?

Startuje nový soutěžní týden Nákupných maniaček, ve kterém se vám představí čtyři ženy, které budou soutěžit o nejlepší outfit týdne. Jako první vyrazí na nákupy studentka Lenka. Podaří se jí splnit kreativní téma, které soutěžícím zadal stylista Marian?

Nákupné maniačky exkluzivně: Kdo si odnesl 500 eur?

Kdo ze čtyř účastnic si odnese výhru? Podívejte se na naše video!

Týdenní klání čtyř mladých žen na téma "ostře sledované boty" vrcholí. Erika, Janka, Lenka a Silvia si během týdne postupně kupovaly nové oblečení, přičemž musely začít botami a podle nich doladit celý outfit. Všechny čtyři se rozhodly pro kozačky, což hodnotícího stylistu poněkud zklamalo. Přesto dokázal nakonec vybrat jednu vítězku, která si bude moci užít výhru pět set eur. 

Nákupné maniačky exkluzivně: Jaký outfit si vybrala poslední soutěžící?

Jaký outfit si vybere poslední soutěžící?

Před dvěma dny jsme vám představili oblíbený slovenský pořad Nákupné maniačky, který teď nově můžete sledovat i na našem webu. Dnes se vám představí krásná studentka Silvia, která se po celý týden obléká podle představ odborného stylisty Maroše. Podaří se jí porazit Eriku, která od svých soupeřek získala nejvíce bodů?

Nákupné maniačky exkluzivně: Vyhraje soutěžící v kulichu?

Sledujte aktuální díl Nákupných maniaček.

Před dvěma dny jsme vám představili oblíbený slovenský pořad Nákupné maniačky, který teď nově můžete sledovat i na našem webu. V třetím díle vyrazí na nákupy sympatická Lenka. Odborný stylista Maroš je k jejímu outfitu poněkud skeptický, ale třeba se Lence podaří své soupeřky zaujmout a stát se nákupnou maniačkou tohoto týdne.

Nákupné maniačky exkluzivně: Dnešní soutěžící se outfit příliš nepovede!

Sledujte nový díl Nákupných maniaček.

Včera jsme vám představili oblíbený slovenský pořad Nákupné maniačky, který teď nově můžete sledovat i na našem webu. V druhém dílu tohoto týdne se vám představí soutěžící Janka, která vyrazí utratit 400 eur se svou kamarádkou a módní poradkyní zároveň. Jak se bude poměrně usedlý model líbit ostatním nákupným maniačkám? Porazí Janka včerejší soutěžící Eriku?

Exkluzivně! Populární slovenský pořad Nákupné maniačky konečně i u nás!

Pořad nákupné maniačky můžete sledovat u nás na webu!

... úspěšného slovenského pořadu Nákupné maniačky. Soutěž funguje na...

Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy