Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Aktuální informace o tématu: nákupní maniačky joj

Přečtěte si o tématu "nákupní maniačky joj". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "nákupní maniačky joj", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "nákupní maniačky joj".

Nákupné maniačky exkluzivně: Seznamte se s novými soutěžícími!

Jak se podaří soutěžící Lence vyjádřit outfitem své pocity?

Startuje nový soutěžní týden Nákupných maniaček, ve kterém se vám představí čtyři ženy, které budou soutěžit o nejlepší outfit týdne. Jako první vyrazí na nákupy studentka Lenka. Podaří se jí splnit kreativní téma, které soutěžícím zadal stylista Marian?

Nákupné maniačky exkluzivně: Kdo si odnesl 500 eur?

Kdo ze čtyř účastnic si odnese výhru? Podívejte se na naše video!

Týdenní klání čtyř mladých žen na téma "ostře sledované boty" vrcholí. Erika, Janka, Lenka a Silvia si během týdne postupně kupovaly nové oblečení, přičemž musely začít botami a podle nich doladit celý outfit. Všechny čtyři se rozhodly pro kozačky, což hodnotícího stylistu poněkud zklamalo. Přesto dokázal nakonec vybrat jednu vítězku, která si bude moci užít výhru pět set eur. 

Nákupné maniačky exkluzivně: Jaký outfit si vybrala poslední soutěžící?

Jaký outfit si vybere poslední soutěžící?

Před dvěma dny jsme vám představili oblíbený slovenský pořad Nákupné maniačky, který teď nově můžete sledovat i na našem webu. Dnes se vám představí krásná studentka Silvia, která se po celý týden obléká podle představ odborného stylisty Maroše. Podaří se jí porazit Eriku, která od svých soupeřek získala nejvíce bodů?

Nákupné maniačky exkluzivně: Dnešní soutěžící se outfit příliš nepovede!

Sledujte nový díl Nákupných maniaček.

Včera jsme vám představili oblíbený slovenský pořad Nákupné maniačky, který teď nově můžete sledovat i na našem webu. V druhém dílu tohoto týdne se vám představí soutěžící Janka, která vyrazí utratit 400 eur se svou kamarádkou a módní poradkyní zároveň. Jak se bude poměrně usedlý model líbit ostatním nákupným maniačkám? Porazí Janka včerejší soutěžící Eriku?

Exkluzivně! Populární slovenský pořad Nákupné maniačky konečně i u nás!

Pořad nákupné maniačky můžete sledovat u nás na webu!

Nově můžete na našem webu sledovat aktuální díly úspěšného slovenského pořadu Nákupné maniačky. Soutěž funguje na podobném principu jako oblíbený pořad Prostřeno, akorát účastnice místo zajímavého menu sestavují trendy outfit. Každá z nich dostane 400 eur a během 2 hodin musí vše utratit za oblečení, ze kterého sestaví model podle aktuálního tématu. Na nákupy mohou vyrazit s kamarádkou, která jim s výběrem pomůže, a k dispozici dostanou také tři vizážistky. Nakonec svůj outfit předvedou svým soupeřkám, ...

Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy