Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 21°C

Aktuální informace o tématu: xenie arabela

Přečtěte si o tématu "xenie arabela". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "xenie arabela", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "xenie arabela".

Herečka Jana Nagyová (59): Mé děti a vnoučata Arabelu neznají!

Takhle dnes vypadá princezna Arabela! Nagyová přijela na narozeniny Vorlíčka!

... sestrou Xénií neboli Dagmar Patrasovou jste před Arabelou... života žije představitelka Arabely Jana Nagyová (59... dvě vnoučata prý Arabelu nikdy neviděly! Od... tím, že je Arabela nesmrtelná, i já... jste vnoučatům pustila Arabelu? „Ne. Vnučce teprve... dnes vypadá princezna Arabela! Nagyová přijela na...

Setkání Arabely a Xenie po letech: U Vorlíčka si padly do náruče

Patrasová s Nagyovou se viděly po letech. Hned si padly do náruče.

... i Arabela Jana Nagyová (59) a Xenie Dagmar... (†52), Petra z Arabely. „Před natáčením seriálu... kamerou. A představitelka Arabely je taky hned... génius českého filmu, Arabela, kterou stvořil, je...

Pohádkové setkání: Arabela Jana Nagyová v Česku! Vyfotila se s dcerou Xenie

Pohádkové setkání: Arabela Jana Nagyová v Česku! Vyfotila se s dcerou Xenie.

... Xenií!!!!) princeznou všech dob. Jana Nagyová. Legendární Arabela... také se samotnou Arabelou! Muzikálové hvězdě Slováčkové... (58) alias pohádkovou Arabelou. „Dneska jsem se... fakt, že sestru Arabely si kdysi zahrála... do druhé řady Arabely a její roli..., že kromě princezny Xenie, kterou hrála její... fotky jen s Xenií,“ doplnila a vtipně... točily triky v Arabele?!  

Velké setkání princezen napříč generacemi: Jasněnka, Husopaska, Xenie a Jasna

Každá z těchto dam si alespoň jednou oblékla princeznovské šaty a na hlavě pyšně nosila korunku. Jjak na své pohádkové role vzpomínají Michaela Kuklová, Dana Morávková, Dagmar Patrasová a Berenika Kohoutová?

... Popelku, díky Libušce." Xenie – Arabela Dáda Patrasová (58...

Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy