Sobota 25. května 2024
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, bouřka 21°C

Aktuální informace o tématu: zákopčaník

Přečtěte si o tématu "zákopčaník". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "zákopčaník", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "zákopčaník".

Tajemství zesnulého meteorologa Jána Zákopčaníka (†63): V odplatě označil Čtvrtníčka a spol. za prasata! Pokuta a zákaz!

Ján Zákopčaník označil Čtvrtníčka a spol. za prasata.

... České televize Jána Zákopčaníka (†63) si v... (58) si ze Zákopčaníka vystřelilo v parodii... při předpovědi počasí. Zákopčaník se roku 1998... neshodách s vedením Zákopčaník v roce 2005... v duši“ Ján Zákopčaník (†63)! 

Ján Zákopčaník (†63): Unikátní dědictví!

Ján Zákopčaník

... České televize Ján Zákopčaník (†63) zanechal své... duši, kterým se Zákopčaník loučil při uvádění.... Bojoval o slogan Zákopčaník ale o slogan... v duši« Ján Zákopčaník (†63)!

Ján Zákopčaník (✝63) a jeho „slunce v duši“: Proč ho ze dne na den přestal používat?!

Ján Zákopčaník se musel vzdát svého "slunce v duši"

Známý meteorolog Ján Zákopčaník (✝63) se proslavil ... bývá, peníze... Ján Zákopčaník byl skutečnou legendou... chatu České televize Zákopčaník. Kromě toho přiznal... v duši« Ján Zákopčaník (†63)!  Známý meteorolog...

Nečekaná smrt »Slunce v duši« Zákopčaníka (†63): Slavné rosničky v šoku!

Co na smrt Zákopčaníka říkají slavné kolegyně?

... České televize Ján Zákopčaník. Oznámila to prostřednictvím...,“ stojí na parte. Zákopčaník pracoval v letech... své mladistvé plány Zákopčaník. VIDEO: Zemřel »Slunce... v duši« Ján Zákopčaník (†63)! 

Zemřel „Slunce v duši“ Ján Zákopčaník (†63)! Rodina utajila pohřeb!

Ján Zákopčaník

... České televize Ján Zákopčaník (†63). „Zesnul klidně... diváckého povědomí se Zákopčaník dostal pro svůj... adrenalinu,“ svěřil se Zákopčaník v roce 2015... své mladistvé plány Zákopčaník. Pak ale díky... se tehdy Ján. Zákopčaník byl ženatý, s...

Jak dnes žije „Slunce v duši“ Ján Zákopčaník? První rozhovor po deseti letech!

Ján Zákopčaník dal po deseti letech první rozhovor.

... moderátora počasí Jána Zákopčaníka se zaryla do... co den Ján Zákopčaník hlásil počasí na... adrenalinu,“ svěřil se Zákopčaník v Českém rozhlase... své mladistvé plány Zákopčaník. Pak ale díky... na televizní obrazovky Zákopčaník neplánuje, jeho práce...

Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy