Čtvrtek 22. února 2024
Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk
Oblačno, déšť 9°C

Aktuální informace o tématu: andrej babiš v lázních

Přečtěte si o tématu "andrej babiš v lázních". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "andrej babiš v lázních", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "andrej babiš v lázních".

Monika Babišová jako sudička: S kamarádkami šla do kostela. Babiš promluvil o víře v Boha

Monika Babišová vyrazila v červenci na svaté přijímá syna své kamarádky do jednoho z pražských kostelů. Kmotrou se stala společně s těhotnou kamarádkou Zuzanou Ficovou.

... „Manželka českého premiéra Andreje Babiše Monika, za svobodna... Nevítězí, no,“ dodal Babiš v reportáži na TN...i ducha do lázní v Třeboni a promluvil... že sám Babiš se narodil v Bratislavě a...kamarádka Poláčková. V co věří Babiš? Shodou okolností...nepřátelství atd.“ Babiš bral v minulosti homeopatika na... za „sudičku“ v pražském kostele sv... která se navíc v posledních letech „obklopuje...showbyznysu“. „Významný den v životě jednoho mladíka...na instagramu. „Věříme v Boha,“ přidala další...ty překážky. Musím v něco věřit, protože...

Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy