Pátek 23. února 2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj
Zataženo, déšť 8°C

Aktuální informace o tématu: anna k dite

Přečtěte si o tématu "anna k dite". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "anna k dite", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "anna k dite".

Štěstí, které dojme: Anna K. svírá cizí dítě. O vlastní ji připravila rakovina!

Anna K. vždy toužila po dítěti. Teď ji mateřské chvilky vynahrazují cizí děti.

Celý život toužila zpěvačka Anna K. (48) po dítěti. Nakonec se však musela smířit s tím, že ji krutý osud potomka nedopřál. Kvůli prodělané rakovině prsu vlastní děti mít nemůže, tak si alespoň vychutnává chvilky štěstí s cizími miminky. S Annou K. se život nemazlil. Když už konečně potkala tu pravou lásku, pokoušela se s Tomášem Varteckým léta otěhotnět. Bohužel marně. Dokonce požádala i o adopci, avšak všechny plány o rodině zkazila rakovina prsu. Před rokem šokovala, že na adopci už kvůli svému věku ...

Zpěvačka Anna K. se raduje: Konečně si chová dítě

Anna K. si pochovala dcerku své sestry

Rodina zpěvačky Anny K. (47) se rozrůstá. I když nemůže mít vlastní děti, konečně si jedno pochovala v náručí. Její sestra Linda přivedla na svět holčičku Skarlet a kdoví, možná další zpěvačku. Anna K., která ještě před časem bojovala s rakovinou, byla radostí bez sebe. „Zašla jsem si to štěstí už druhý den, co se narodilo, pochovat,“ prozradila zpěvačka. Malá přišla na svět před měsícem a svým hláskem postavila do pozoru celou rodinu. Vypadá to, že půjde ve šlépějích své tety.

Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy