Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Aktuální informace o tématu: antidepresiva a sebevražda

Přečtěte si o tématu "antidepresiva a sebevražda". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "antidepresiva a sebevražda", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "antidepresiva a sebevražda".

Pilot-sebevrah Andreas Lubitz si vedl tajný deník: Plánoval svatbu a dítě!

Německý pilot Andreas Lubitz (†27), který 24. března záměrně havaroval s letadlem Germanwings v Alpách a připravil o život 149 nevinných lidí, si vedl tajný deník!

... užíval čtyři druhy antidepresiv. Navíc psal do... teorii, že svou sebevraždu s nedobrovolnou asistencí...

Čtrnáctiletá dívka v Praze chtěla skočit z okna: Policista ji zachránil na poslední chvíli

Čtrnáctiletá dívka v Praze chtěla skočit z okna: Policista ji zachránil na poslední chvíli (ilustrační foto)

... ještě předtím spolykala antidepresiva, která zapila alkoholem... dívka také spolykala antidepresiva, která zapila alkoholem... se pokusila spáchat sebevraždu skokem z okna...

Chlapec (10) se oběsil po užití antidepresiv

Harry Hucknell (10) se předávkoval antidepresivy a oběsil se

Desetiletý chlapec Harry Hucknal byl už od malička hyperaktivní, proto se jeho rodiče rozhodli vyhledat pomoc psychiatra. Lékař mu předepsal lék Ritalin, který má ovšem spoustu vedlejších účinků. Jeho nad-užití může vyvolat silné deprese. Jednoho dne se chlapec předávkoval a oběsil. Z výsledků vyšetřování, které policie nedávno zveřejnila vyplývá, že Harry měl v těle víc učinné látky léku, než je doporučená hladina pro dospělého člověka trpícího stejnými problémy. Chlapcův otec se chystá podat na lékaře ...

Dívka (12) se otrávila léky

Policie nyní vyšetřuje, zda dívka antidepresiva spolykala před cestou do školy, nebo až při vyučování. Ilustrační foto

Dvanáctiletá žákyně základní školy na Chodově si vzala větší množství léků proti depresím. S akutní otravou organismu ji záchranáři po jedenácté hodině převezli na JIP Thomayerovy nemocnice. Zatím není jasné, jestli dívka snědla léky doma, nebo přímo ve škole. „Holčička je mimo ohrožení života, ale i nadále zůstává na Jednotce intenzivní péče,“ uvedla pro Blesk.cz mluvčí nemocnice Martina Štanclová.

Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy