Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 9°C

Aktuální informace o tématu: blesk cz chat

Přečtěte si o tématu "blesk cz chat". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "blesk cz chat", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "blesk cz chat".

Milouš Jakeš na chatu! Bývalý šéf komunistů přijal pozvání do Blesku

Milouš Jakeš v redakci Blesku

Po revoluci se stáhl do ústraní a novinářům se spíš vyhýbá! Výjimku udělal Milouš Jakeš (93) po 27 letech. Někdejší vrcholný komunistický funkcionář odpovídal na vaše dotazy na chatu v redakci Blesk.cz.    

Týden sexu - Všechno, co jste chtěli vědět o sexu... se sexuologem Zlatkem Pastorem

Ptejte se Zlatka Pastora.

... chatu sexuologa Zlatka Pastora. Týden sexu na Blesk.cz...

Týden sexu - Jak do vztahu vrátit sex? Chat se sexkoučkou Julií Gaiou Poupětovou

Učitelka sexu Julia Gaia Poupětová bude radit na chatu

Vytratil se z vašeho vztahu sex? Nemůžete dosáhnout orgasmu, nebo o to ani nestojíte?Nevíte si rady? Na vaše dotazy odpovídala sexkoučka Julie Gaia Poupětová.  Týden sexu na Blesk.cz Pondělí 8. února od 16 hodin - Kristýna (Kočí) Mertlová - o online seznamování, singles, Tinderu a seznamkách Úterý 9. února od 13 hodin - Julie Gaia Poupětová - o sex koučinku: Jak být v posteli za hvězdu a jak se nebát překročit své zábrany? Středa 10. února od 11 hodin - Psycholožka a Petra Yamuna Částková prozradí, co je ...

Týden sexu - Valentýnská léčitelská poradna Evy Kalivodové

Léčitelka Eva poradí i v problémech s láskou

Nemoci duše jsou horší než nemoci těla a všechno souvisí se vším. Nedaří se vám v lásce, nebo naopak, zrazuje vás tělo. Léčitelka Eva Kalivodová vám radila na chaatu. Týden sexu na Blesk.cz Pondělí 8. února od 16 hodin - Kristýna (Kočí) Mertlová - o online seznamování, singles, Tinderu a seznamkách Úterý 9. února od 13 hodin - Julie Gaia Poupětová - o sex koučinku: Jak být v posteli za hvězdu a jak se nebát překročit své zábrany? Středa 10. února od 11 hodin - Psycholožka a Petra Yamuna Částková prozradí, ...

Týden sexu – chaty o žhavých tématech na Blesk.cz

Žhavý týden na Blesk.cz

... Petra Neomillnerová. Chaty na Blesk.cz Kristýna Kočí (Mertlová... čekají žně a Blesk chystá opravdovou jízdu... dostat na chatech Blesku v Týdnu sexu...

Debilní kecy na Blesk.cz: Ptejte se Viral Brothers na chatu!

Viral Brothers hosty chatu na Blesk.cz

Internetem se šíří jako vir, jejich videa mají miliony zhlédnutí, parodují svoje bratry a sestry a říkají tomu debilní kecy! Dokonce i vy jste jistě nějaké jejich video viděli. Dvojice šoumenů Erik Meldik a Čeněk Stýblo, kteří si říkají Viral Brothers, jsou právě teď hosty chatu na Blesk.cz. Ptejte se na všechno, co vás zajímá.

Kouzelník Žito 44 na chatu v redakci Blesk.cz! Odpovídal na vaše dotazy

Žito 44 na chatu v Blesk.cz odpovídá čtenářům na zvídavé dotazy!

Sobotní projev na Slavících unikl asi jen málokomu. Daniel Landa alias kouzelník Žito 44 v něm vyjádřil svoji nespokojenost se situací v dnešním Česku. "To je ta politická situace, to mě nas*alo. Celý to tady. Ty zlodějové, jak se nám smějí do ksichtu," řekl v přímém přenosu. Kdo je král králů, už víme, koho ale měl Žito na mysli ostatními králi, co znamenají runy a celá ideologie? Kejklíř Žito odpovídal na otázky čtenářů Blesk.cz.

Mluvčí hasičů Vít Pernica: Říkali mi soptík!

Vít Pernica

Na webu Blesk.cz probíhal ve středu chat s mluvčím pražských hasičů Vítem Pernicou. Celou hodinu odpovídal na dotazy čtenářů. Záznam chatu najdete zde.

Chat s Dominikou Mesarošovou

Dominika Mesárošová

V redakci Blesk.cz s vámi ve středu chatovala Dominika Mesarošová. Blonďatá sexbomba si nechala zvětšit poprsí a vylepšit vlasy. Odpovědi čtěte v článku. Co ji vedlo k tomu, že chtěla mít tak velká prsa? Má přítele? Chystá se nafotit odvážnější fotografie? Dotazy jí můžete posílat již nyní.

Vlastimil Ježek: Každý ježek je unikát!

Vlastimil Ježek

Na Blesk.cz chatoval odvolaný ředitel Národní knihovny Vlastimil Ježek. Za hodinu dokázal zodpovědět převážnou část otázek. Záznam chatu čtěte zde.

Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy